SKLEP INTERNETOWY:
sklep.gif


Najbardziej aktualne informacje o nas:
facebook.gif

O nas

"Biały Klasztor" Jednostka Gospodarcza Zgromadzenia Sióstr Niepokalanek została utworzona 9 lipca 2009 roku w Domu Zakonnym Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu w celu prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.


ciastkarnia1.jpg

Wiodącą działalnością jest Ciastkarnia, która została utworzona na bazie prowadzonej od 1950 r. Zasadniczej Szkoły Gastronomicznej oraz od 1981 Liceum Zawodowego (obecnie Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego), aby zapewnić uczennicom jak najlepsze i stałe praktyki zawodowe.
ciastkarnia1.jpgW listopadzie wyremontowano i zmodernizowano dotychczasową pracownię żywienia zbiorowego w celu uruchomienia linii produkcyjnej szerokiej gamy wyrobów cukierniczych. 4 grudnia 2009 rozpoczęła działalność Ciastkarnia "Biały Klasztor". Od tego momentu obserwujemy jej bardzo dynamiczny rozwój. Pod opieką św. Józefa - który patronuje od samego początku sprawom gospodarczym Klasztoru - ma się coraz lepiej. Jemu też powierzamy przyszły rozwój naszego przedsięwzięcia.


ciastkarnia1.jpg

Obecnie Ciastkarnia zatrudnia 9 osób (głównie nasze absolwentki ). Od września 2014 r. kierownikiem Ciastkarni jest s. Daria. Dekoracją ciast i pierników zajmują się Kinga i Agnieszka, a także s.Marcelina (na zdjęciu).
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają naszą działalność serdecznie dziękujemy i zapraszamy w nasze skromne progi.